Bodi Tek to nowoczesne urządzenie służące do formowania i wzmacniania mięśni na całym ciele.
Bodi Tek także zwiększy siłę mięśni, wydajność, elastyczność, poprawia krążenia i przyspiesza powrót do zdrowia.
Wybierz jeden z wielu programów i prędkości na sesji, który Ci odpowiada.
Korzyści obejmują zwiększoną siłę mięśni, wydajności, elastyczności, poprawa krążenia .
Szybko pobudza reflex, stabilizującą i rdzeń mięśnie w całym ciele.

Informacje o sprzęcie:

  • Mechanizm Wibromasażera transmituje kilka tysięcy wibracji na minutę, dzięki temu uaktywniają się i wzmacniają mięśnie całego ciała, a Ty bez wysiłku możesz poprawić swoją sylwetkę!
  • Większość ludzi nadal uważa, że rezultaty zależą od długości treningu, ale w rzeczywistości to jego intensywność ma największe znaczenie. Wibromasaż wytwarza wibracje, które są przenoszone do całego ciała. Mięśnie w szybkim tempie podlegają odruchom skurczowym. Zmusza to organizm do wykorzystania od 95% do 97% włókien mięśniowych, co w efekcie, jak potwierdzają badania, zwiększa wydolność mięśni dużo lepiej, niż w przypadku tradycyjnych metod treningowych, które angażują tylko około 40% włókien mięśniowych. Oznacza to możliwość stymulacji mięśni, których ćwiczenie jest zazwyczaj bardzo trudne!
  • Efekt wibrotreningu w dużej mierze zależy od częstotliwości i intensywności wibracji. Niższe częstotliwości są bardzo efektywne do treningu rozciągania, podgrzewania i schładzania mięśni, podczas, gdy wyższe częstotliwości są odpowiednie do masażu. Większa amplituda zmusza mięśnie do mocniejszego kurczenia się - zwiększa to efekt treningu. Głębiej leżące mięśnie, np. mięśnie posturalne również są wzmacniane podczas wibrotreningu.
  • Przyjmując różne pozycje na Wibromasażerze możesz stymulować różne partie mięśni. Wibromasażer umożliwia szybkie i łatwe osiągnięcie rezultatów w ćwiczeniu całego ciała. Wystarczą 10 minutowe sesje, 2-3 razy w tygodniu do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.
  • Masaż pobudza produkcję endorfin skórnych, tzw. hormonów szczęścia. Działają one uspokajająco i przeciwbólowo, ale też przyspieszają spalanie tłuszczów.
  • Wibrotrening pomoże Ci w zwalczaniu otyłości i cellulitu, wzmaga przemianę materii i redukuje cholesterol.
  • Wibrotrening oprócz podstawowych korzyści, takich jak: przyrost mięśni, spalanie tkanki tłuszczowej pozwala również na wzmocnienie organizmu po kontuzjach, chorobach itp. Ma zastosowanie m.in. w terapii urazowej ścięgien i więzadeł, profilaktyce osteoporozy, a ponadto pomaga usprawnić krążenie i reguluje gospodarkę hormonalną co powoduje redukcję stresu.